KONST / Litografier / Färglitografi 12771022
nr 1277 1022
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, 1968, personlig hälsning. Motivet: 61x45cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:21:51
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr